27-06-07

Eerste tornooi VV Eernegem

Tornooi VV EERNEGEM 15 & 16 juni 2007

 

REEKS  A

REEKS  B

A1     La Squadra

B1     Tandje Bij

A2     De Munckduif

B2     SG Private Banking

A3     Sanitair Depuydt

B3     Sportiva

A4     De Zwerver

B4     Constant – Desender

A5     Eurobis – ‘t Verschil

B5     Garage Ford Capelle

 

Programma Vrijdag 15 juni 2007 :                                                                                                            Uitslag

 

19 u 15            A1  -  A2         La Squadra______________ __  -  De Munckduif______________          _0_  -  _5_ FF

 

19 u 45            B1  -  B2         Tandje Bij__     _____________  -  SG Private Banking      _______            _4_  -  _1_

 

20 u 15            A3  -  A4         Sanitair Depuydt     ________ _  -  De Zwerver________________ _3_  -  _5_

 

20 u 45            B3  -  B2         Sportiva___________________  -  SG Private Banking__________            _7_  -  _0_

 

21 u 15            A5  -  A4         Eurobis – ‘t Verschil_________  -  De Zwerver_________________           _3_  -  _4_

 

21 u 45            B5  -  B1         Garage Ford Capelle_________  -  Tandje Bij__________ _______           _4_  -  _1_

 

22 u 15            A2  -  A3         De Munckduif______________  -  Sanitair Depuydt____________ _5_  -  _2_

 

22 u 45            B2  -  B3         Bank De Martelaere__________  -  Sportiva___________________          _3_  -  _0_

           

23 u 10 : einde laatste wedstrijd.

 

Programma Zaterdag 16 juni 2007 :                                                                                                              Uitslag

 

8 u 30              A1  -  A5         La Squadra                      ______  -  Eurobis – ‘t Verschil_________           _3_  -  _2_

 

9 u                   B4  -  B5         Constant - Desender__________  -  Garage Ford Capelle_  _______           _1_  -  _1_

 

9 u 30              A1  -  A3         La Squadra_________________  -  Sanitair Depuydt____________           _7_  -  _3_

 

10 u                 B1  -  B3         FC Tandje By            _________  -  Sportiva___________________          _1_  -  _3_

 

10 u 30            A2  -  A4         De Munckduif______________  -  De Zwerver________________            _1_  -  _1_

 

11 u                 B2  -  B4         SG Private Banking__________  -  Constant-Desender_________   _          _1_  -  _7_

 

11 u 30            A5  -  A3         Eurobis- ’t Verschil__________  -  Sanitair Depuydt____________  _9_ -  _1_

 

11 u 55 : einde laatste wedstrijd voormiddag.

 

13 u                 B5  -  B3         Ford Capelle________________  -  Sportiva____________________       _2_  -  _2_

 

13 u 30            A1  -  A4         La Squadra_________________  -  De Zwerver_________________        _2_  -  _5_

                                  

14 u                 B1  -  B4         FC Tandje By_______________  -  Constant-Desender____________       _1_  -  _9_

                                  

14 u 30            A5  -  A2         Eurobis- ‘t Verschil__________  -  De Munckduif_______________           _1_  -  _6_

 

15 u                 B5  -  B2         Ford Capelle________________  -  SG Private Banking___________        _7_  -  _3_

 

15 u 25 : einde poulewedstrijden.        

 

Eindstand poulewedstrijden:

 

REEKS A

PTN

SAL

DO

REEKS B

PTN

SAL

DO

1. De Munckduif

7

+13

1. Constant-Desender

7

+16

2. De Zwerver

7

+8

2. Ford Capelle

6

+7

3. La squadra

4

-2

3. Sportiva

5

+6

4. Eurobis ‘t Verschil

2

+1

4. FC Tandje By

2

-11

5. SG Private Banking

0

-20

5. Sanitair Depuydt

0

-17

 

Halve finales :

           

16 u          1° REEKS A -  2° REEKS B         De Munckduif________  -  Ford Capelle___________         _3_  -  _1_

                                                          

16 u 40     1° REEKS B -  2° REEKS A         Constant-Desender____   -  De Zwerver          _______        _2_  -  _6_

 

17 u 15 : einde kruisfinales.

 

Plaatsingswedstrijden :

 

17 u 20     5° REEKS A  -  5° REEKS B        SG Private Banking____  -  Sanitair Depuydt________          _3_  -  _8_

                                                          

18 u 05     4° REEKS A  -  4° REEKS B        Eurobis-‘t Verschil_____  -  FC Tandje By__________        _15  -  _8_                                              

18 u 50     3° REEKS A  -  3° REEKS B        La Squadra___________  -  Sportiva_______________      _3_  -  _4_

                                                          

19 u 35            KLEINE FINALE                  Ford Capelle__________  -  Constant-Desender______       _5_  -  _4_

                                                          

20 u 20            GROTE FINALE                    De Zwerver___________  -  De Munckduif__________       _6_  -  _5_nv

 

21 u 05 : EINDE TORNOOI

 

22 u : UITREIKING PRIJZEN

 

Eindstand tornooi

 

1.   DE ZWERVER__________________________            6.  LA SQUADRA____________________________

 

2.   DE MUNCKDUIF_________ ______________           7.  EUROBIS – ‘t VERSCHIL___________________

 

3.   FORD CAPELLE________________________            8.  TANDJE BY______________________________

 

4.   CONSTANT - DESENDER________________           9.  SANITAIR DEPUYDT______________________

 

5.   SPORTIVA_________    __________________           10. SG PRIVATE BANKING___________________

 

Beste Speler: John Vanhuffel (De Zwerver)

Beste doelman: Shane Lapere (Constant Desender)

Fair Play: Sanitair Depuydt

Zuipbeker: De Munckduif

 

Bedankt aan alle ploegen en sorry voor het min of meer schots en scheef staande schema.

 

TOT VOLGEND JAAR

12:42 Gepost door uw verslaggever in Algemeen | Permalink | Commentaren (0) |  Facebook |

De commentaren zijn gesloten.